İLETİŞİM (+90) 507 077 97 40 TEKLİF İSTE

Epoksi fiyat

Epoksi fiyat

Epoksi fiyatlandırılmasından bahsedecek olursak, fiyatlandırma; epoksi kaplanacak zeminin kalitesi, ürünün çeşidi, epoksi uygulanma yöntemi, kalite, kalınlık, vb. durumlar göz önünde bulundurularak yapılabilir.

Gözle görülmeden, zemin şartlarının uygunluğu veya bozuk zeminin çözümleri konuşulmadan, epoksi kaplama alanında uzmanlar tarafından kontrolü sağlanmadan verilen fiyatlandırma sizleri yanıltabilir. Bu yüzden bizler sizlere epoksi fiyatları konusundaki bilgilendirmeyi uzman ekibimizin epoksi kaplanacak bölgeyi incelemesi sonucunda veriyoruz. Bizim için her bir epoksi kaplanacak bölge ayrı birer proje alanıdır. Bu nedenle herbirinde ayrı ayrı durum değerlendirilmesi yapılır ve ayrı fiyatlandırılır. Bu şekilde aklımızda hiç bir soru işareti kalmadan iki tarafın da anlaşması sonucu detaylarıyla belirlenen fiyatlandırma sonucu uygulama ekibimizle epoksi kaplama işlemine geçeriz.

Bizim dışımızda bir ekiple de epoksi uygulaması yaptıracağınız zaman yine fiyat konusunda söylediklerimizi dikkate almanızı öneriyoruz. Metrekareye kullanılacak malzeme sarfiyatının değişkenlik göstermesi sonucunda karşılıklı zarara uğrayabilirsiniz. Daha detaylı ve doğru bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Yazılarımızı takip etmeye devam edin.

 

İLETİŞİME GEÇ

İletişim

Yayla mah. Bağdat Yolu Cad. No:25 
Tuzla / İstanbul

Telefon : +90 (507) 077 97 40 

E posta : info@epoksikapla.com

Referanslarımız
Uygulayıcı Firmamız