İLETİŞİM (+90) 507 077 97 40 TEKLİF İSTE

Epoksi kaplama nedir?

Epoksi kaplama nedir?

UZUN ÖMÜRLÜDÜR

Uygulanan yerlerde çok kolay bir şekilde temizlik sağlayan epoksi zemin kaplama, oldukça etkili bir zemin kaplama ürünüdür. Oldukça geniş bir renk seçeneği sunan epoksi zemin kaplama, oldukça hoş bir dekoratif malzeme olarak da görülmektedir. Göze hitap eden dekoratif koşulları sağlaması yönüyle de tercih edilen bu malzeme, özellikle kaliteli kullanıldığında çok uzun ömürlü olabilir.

 

Koku yapmaz ve temiz oluşu, epoksi zemin kaplamanın kullanımını giderek arttırmaktadır. Bu özellikleri sayesinde birçok firma ve marka tarafından tercih edilen bu malzeme, teknolojik gelişmeler sonucu elde edilmiştir. Epoksi zemin kaplama uygulama öncesinde, uygulanacak zeminin kuru ve mutlaka kirden arındırılmış olması gerekmektedir.

 

DİĞER ÜRÜNLERE GÖRE DAHA STERİL

Temizlenmesi kolay ve toz tutmuyor oluşu özelliği ile özellikle inşaat firmaları, hastaneler, ilaç fabrikaları ve elektrik santralleri gibi ortamlarda tercih edilen bir zemin kaplama türü olan epoksi kaplama, kimyasal maddelere karşı etkili olması yönüyle de oldukça avantajlıdır.

 

İletişim

Yayla mah. Bağdat Yolu Cad. No:25 
Tuzla / İstanbul

Telefon : +90 (507) 077 97 40 

E posta : info@epoksikapla.com

Referanslarımız
Uygulayıcı Firmamız