İLETİŞİM (+90) 507 077 97 40 TEKLİF İSTE

Epoksi Şehirler

Epoksi uygulama alanları hakkında diğer sayfalarımızda birçok bilgi bulabilirsiniz.

 

Bu yazıda epoksi uygulamalarının farklılıklarından bahsedeceğiz.

Epoksi hakkında iş tecrübeniz olmayabilir. Belki de ilk defa epoksi kelimesini duyuyor olabilirsiniz. Hatta şu ana kadar belki de duymadınız ve şuan bu yazımızı okuyorken görüyor olabilirsiniz. Bu durumdaysanız ve epoksi uygulaması yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken en önemli iş, bir bilene danışmaktır. Etrafınıza danışarak duyduğunuz bilgilere ek olarak kesinlikle teknik anlamda da destek almalısınız. Epoksi sadece bir boya olarak algılanmamalı veya  diğer kaplama çeşitleri ile asla karşılaştırılmamalıdır. Epoksi uygulama çeşitliliği renk kartelasındaki renk adedi kadar fazladır. Nasıl ki her bir renk birbirinden ayrı görsellikteyse her bir epoksi uygulaması yine o kadar ayrı değerlendirilmedilir. Kısaca şunu söyleyebiliriz; her uygulama/kaplama kendi malzemesine ve uygulamasına özgü farklı metodlar içerir.

Her zeminin epoksi ile kaplanması mümkün değildir. Zemin eğer epoksi kaplaması için şartları(nem oranı, beton kalitesi, vb.) yerine getiriyorsa, epoksi uygulaması tercih edilmelidir. Diğer sayfalardaki yazılarımızda da  oldukça bu duruma değindik. Epoksi kaplamalarda zemin etüdü, analizi ve uygun kaplama türünü belirlemek; bir hastanın tanı, tedavi süreci kadar büyük önem taşır.

Bütün bu durumlara kıyasla, her bir şehirdeki nem oranı farklılıkları bile epoksi kaplamalarının değerlendirilmesinde etkilidir. Bu nedenle, bize iletişim formumuzu doldurarak ulaşmayı tercih ederseniz mutlaka hangi şehirden ulaştığınızı belirtin.

 epoksikapla.comepoksi-kaplama-uygulamalari-istanbul

İletişim

Yayla mah. Bağdat Yolu Cad. No:25 
Tuzla / İstanbul

Telefon : +90 (507) 077 97 40 

E posta : info@epoksikapla.com

Referanslarımız
Uygulayıcı Firmamız