Omitek Mühendislik İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

Omitek | Epoksi Kapla olarak sizleri epoksi kaplama sistemleri ve ürünleri hakkında bilgilendirmek, iş çözümleri üretmek ve yönlendirmek istiyoruz.

20 yılı aşkın süredir ekibimizle epoksi kaplama sistemleri üzerinde çalışmalar yapmaktayız. Tecrübemizi sizlerle geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin birçok yerinde epoksi sistemleri üzerine deneyimlerimize güveniyoruz. 

Ekibimiz; kolay iş çözümleri, analiz ve sentez alanında uzman ekibi ve uygulama ekibi olarak iki gruptan oluşmaktadır. Uzman ekip, analiz sonucunda uygulama alanı için belirlenen epoksi uygulama yöntemi, epoksi uygulama ürünü hakkında kararını verir. Yöntem ve ürün bilgileri kullanılarak uzman ekip kontrolü altında uygulama ekibi ile birlikte karar işleme koyulur.

Misyonumuz


misyonUzun yılların, yüzlerce değişik uygulamanın ve binlerce metrekarenin ürünü olan uzman ekibimiz ile yapı kimyasalları sektörünün lider ve marka olmuş üretici firmalarından aldığımız maksimum performansı yakalayan ürünlerle siz değerli dostlarımızın ihtiyaçlarını gideriyoruz, sorunlarınızı çözüp yaşam standartlarınızı yükseltiyoruz.

Vizyonumuz

vizyonYapı kimyasalları sektörünün ürünü olan her yeni çözümü, bütün bilimsel zenginliği kusursuz bir şekilde insanlara sunarak sektördeki liderliğimizi farkı açarak devam ettirmek.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?