İLETİŞİM (+90) 507 077 97 40 TEKLİF İSTE

Epoksi boya fiyatları Trabzon

Epoksi boya fiyatları Trabzon

       Epoksi boya fiyatları uygulanacak kalınlığa göre, yapılacak işçiliğe, uygulama yapılacak alana ve kullanılan ürünün kalitesine göre doğru orantılı olarak değişir.
epoksi-epoksi-kaplama-epoksi-zemin-kaplama

  • Uygulanacak kalınlık kullanılacak epoksi boyanın miktarını artıracağı için maliyeti ve dolayısı ile fiyatı artıracaktır.
  • Yapılacak işçilik, epoksi boya yapılacak alanın kazınması, yüzeyin aşındırılması, epoksi boyanın kaç kat uygulanacağına göre değişir. Yüzey aşındırma ve temizleme işleminin zorluğu fiyatı arttıracaktır. Epoksi boyanın 2 kat uygulanması ile 3 kat uygulanması arasında bir gün daha işçilik gerektireceği için yine fiyat artacaktır.
  • Epoksi boya yapılacak alanın büyüklüğü de fiyatın belirlenmesinde etkilidir. Epoksi kaplanacak alanın büyüklüğü fiyat ile ters orantılıdır. Epoksi kaplanılacak alan büyüdükçe fiyatta da düşüş gerçekleşir.
  • Kullanılacak ürünün kalitesi hem fiyat için hem epoksi kaplama kalitesi için oldukça önemlidir.

    Bugün birçok firmanın epoksi kaplama ürünleri ürettiğini görebilirsiniz; fakat bu firmaların çoğu ham maddeyi yani epoksi reçinesini yurt dışından ya da Türkiye’deki birkaç epoksi reçine üreten firmadan alırlar.
    Bu firmalar epoksi reçinesini aldıktan sonra içerisine dolgu malzemeleri, viskozitesini ayarlamak için yardımcı maddeler ekleyerek üretimi tamamlarlar. Bu şu nedenden önemlidir. Reçineyi kendileri üretemedikleri için ,epoksi reçineye harcadıkları fazla maliyeti içerisine girdikleri kalitesi daha düşük dolgu malzemeleri ve yardımcı ürünlerle giderirler. Buda ürünün kalitesini düşürür. Kendi epoksi reçinesini üretebilen firmalar marka değerleri yüksek olduğu için piyasadan bir nebze olsun daha pahalı satış yaparlar fakat ürünleri çok daha kaliteli olur; çünkü kaçtıkları bir maliyet olmadığı için takviye ürünlerle (dolgu,vb.) epoksi reçinenin kalitesini düşürmemiş olurlar. Epoksi boya ve diğer kaplama uygulamaları ile ilgili güvenilir fiyatları bizimle irtibata geçip öğrenebilirsiniz; çünkü her zaman düşük fiyatlara kaliteyi yakalayamayabilirsiniz.

 

İletişim

Yayla mah. Bağdat Yolu Cad. No:25 
Tuzla / İstanbul

Telefon : +90 (507) 077 97 40 

E posta : info@epoksikapla.com

Referanslarımız
Uygulayıcı Firmamız