İLETİŞİM (+90) 507 077 97 40 TEKLİF İSTE

Epoksi fiyatlandırması nasıl olur ?

Epoksi fiyatlandırması nasıl olur ?

Epoksi kaplama uygulamalarındaki fiyatlandırmalarda birkaç etken vardır. Bu etkenleri birkaç madde ile şöyle sıralayabiliriz:

 

  • Epoksi uygulamasının kalınlığı,
  • Epoksi kaplanacak alanın metrajı(büyüklüğü),
  • Epoksi kaplamasından istenilen özellikler ve çeşitler[Anti-statik zemin(statik elektriği zemin vasıtasıyla topraklanması deşarj edilmesi), portakal efektli yüzey, esnek yüzey,......]
  • Epoksi kaplanması istenen yerin lokasyonu(şehiriçi-şehirdışı, yurtiçi-yurtdışı gibi)
  • Epoksi kaplanacak zeminin durumu(Tamir gerektiren çukurlar çatlaklar olması, uygulanacak zeminin zayıf olması, aderans için makinelerle yapılacak olan kazıma silim işlemenin uzun sürüp sürmeyeceği vb.)

Bu maddelerin hepsi epoksi kaplama fiyatlandırmalarında etkileyici faktörlerdir. En önemlisi kuşkusuz epoksi uygulamasının kalınlığıdır. Bu hem kaplamadan istediğimiz verimi almak açısından hem de açık söylemek gerekirse kandırılmamak için en önemli noktadır. Bu konuya dikkat etmezseniz ölçülmesi de zor olacağından  birisi size 3 milimetre kalınlıkta epoksi kaplayacağını söyleyip sizden 3 milimetre epoksi kaplama ücreti alırken 3’te 1’i maliyetle 1 milimetre kalınlığındaki kaplamayı size satmış olur. Bu konu ve epoksi kaplama ile ilgili daha birçok konuda diğer yazılarımızla sizleri bilgilendirmeye ve sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz.

İletişim

Yayla mah. Bağdat Yolu Cad. No:25 
Tuzla / İstanbul

Telefon : +90 (507) 077 97 40 

E posta : info@epoksikapla.com

Referanslarımız
Uygulayıcı Firmamız